Sex v leginach sexualni povidky

02/01/2018

Sex Ostrava

Comments Off on Sex v leginach sexualni povidky


sex v leginach sexualni povidky

Hledal, tak jako vždycky. Snažil se nalézt v tomto ohavném prostředí něco, co by mu rozjasnilo jeho těžký den. Pátral po své další oběti. Jeho úmysly nebyly tak chlípné, jak by se možná mohlo zdát. Nechystal se násilím donutit žádnou ženu k něčemu, co by nechtěla, nic takového.

Prostě se jen rád díval a rušné ulice tuto jeho choutku zcela uspokojovaly. I počasí dnes stálo při něm. Minulý rok na jaře jsem měla několik měsíců po sobě hodně problémů v práci. Nezbyl mi vůbec čas na mojí největší kámošku, a tak jsem se s ní chtěla po dlouhé době vidět.

Zábava se ale dost rozjela, a když jsme byly v nejlepším, uvědomila jsem si, že jsem na ten den měla něco domluveného i s jedním mým kamarádem…. Je to už dlouho, co jsme se s manželem brali. Přestože jsme se předtím moc dlouho neznali, život s ním je pohádka. Ve svatební den bych to ale neřekla. Tenkrát jsem si dokonce myslela, že naše manželství dlouho nevydrží, protože….

Vždy, když můžu, snažím se být na sluníčku co nejdéle. Ráda chodím do parku, který je jen chvilku cesty od firmy, ve které pracuji. Našla jsem si tam svoje místečko, kde si občas sedávám a přemýšlím o všem možném.

Jednoho dne mě tam ale překvapil zvláštní muž, kterého jsem se zezačátku skoro až bála, ale nakonec mi nečekaně zpříjemnil den…. Ahoj, já jsem Kristýna. Před nedávnem jsem oslavila patnáctiny. Moje vlnité blonďaté vlasy mi sahají až k pasu, moje oči mají tmavě hnědou barvu a jsem vysoká se štíhlou postavičkou. Protože můj tatínek vlastní jednu dost známou firmu, nikdy jsem neměla o nic nouzi. Na naší základce jsem byla vždy nejlépe oblečená, měla jsem nejdražší věci, prostě jsem byla ta nejlepší.

A díky tomu jsem si o sobě hodně myslela. Kdoví, jak by to bylo dnes, kdyby…. Moje cesta za maminkou. Celou pubertu jsem si říkal, kdy konečně zasunu a s kterou dívkou to asi bude. Stalo se to v době, kdy jsem to čekal opravdu nejméně, jak už to tak většinou bývá. Začalo to na podzim, když jsem začal chodit do tanečních. Chodil jsem tam s dvěma kamarády, kteří na rozdíl ode mě měli přítelkyně, a já jediný jsem musel tancovat sám. Ale postupem času jeden z kamarádů přestal chodit na taneční a já jsem tedy mohl tancovat s jeho dívkou.

Po dlouhé době jsem se viděla s kamarádkou ze školy. Večer se ale vyvinul jinak, než jsem očekávala. Zjistila jsem při tom, že můj manžel mě s touto kamarádkou podváděl a neváhala jsem ani minutu a vrátila jsem mu to. Přišla jsem z práce domů.

Celý den bylo krásné počasí, ale bylo až příliš teplo. Dala jsem si věci na křeslo a zula se z bot s vysokým podpatkem. Natáhla jsem se na gauč s rozepnutou halenkou a prohlížela si nepřijatou zprávu na mobilu. Psala mi Nikol, kamarádka, kterou jsem již léta neviděla. Zpověď Moniky - pomsta manželovi. Pracuji jako učitelka na střední škole. Moje povolání byla nuda do doby, dokud jsem nedostala svojí třídu 2.

B na jednom nejmenovaném gymnáziu. Užiju si ten skvělý pocit volnosti, když je člověk nahý. V zrcadle se začnu prohlížet. Napřed obličej, pak ramena, hrudník, břicho a.

Kouknu se na můj penis. Uchopím ho a mám nutkání si ho pohonit a taky bych to býval udělal, jenomže mi zvoní telefon. Zvednu ho, je to Lucka! Natáhl jsem si plavky, oblečení jsem rychle hodil do tašky a pospíchal jsem jak jen to šlo. A to hned z několika důvodů. Nejen že jsem Lucku v plavkách ještě neviděl, ale navíc s ní budu sám v tlumené místnosti a oba budeme polonazí.

Přiběhl jsem ke dveřím od šatny, už jsem chtěl zatáhnout za kliku, když jsem si uvědomil… Moment! Vstoupil jsem tedy a tam jsem ji spatřil! Krásnou štíhlou postavu, jemnou pleť bez jakéhokoliv pupínku. Měla dvoudílné plavky pleťové barvy. Horní díl byl velice pevný, takže jen utvrzoval dojem jejich pevných prsou. Měla krásné ploché bříško.

Pak jsem očima sjel níž a myslel jsem, že jsem v nebi! Nemohl jsem se dočkat, až ji uvidím zezadu, tak jsem vymyslel rafinovaný plán. Její prdelka byla tak jemná a tak kulatá. Byla pevná a zatraceně dokonalá. Když jsem ji spatřil, měl jsem nutkání z ní servat ty plavky a udělat jí to hezky zezadu. Touhle dobou už moje plavky doslova obrýsovaly moje dlouhé a rovné péro. Když se otočila zpátky položila mi otázku: Já jí chytil za ramena a řekl jsem skoro šeptem: Ona se usmála a její ústa se přiblížila k mým.

Chytila mě kolem pasu a políbila mě. Nejspíš to myslela jako přátelské políbení vděčnosti, ale mě nešlo přestat! Začal jsem jí líbat a ona mi polibky vracela, rukou jsem jí přitom jezdil po zádech a pod lopatkami, prstem jsem zavaďoval o rozepínací část vrchního dílu plavek. Ona mě držela za krk. Po chvíli jsem sjel těsně nad její zadek a hladil jsem jí tam. Byl jsem rád že pořád stojíme a že nejsme přitisklí tělo na tělo. Né že by se mi to bývalo nelíbilo, ale obával jsem se, že by byl trapas, kdyby na břichu ucítila mé tvrdé péro.

Pak už jsem to ale nemohl vydržet. Sjel jsem rukou až na tu její krásnou prdelku a přejížděl jsem po ní. Vychutnával jsem si každičký kousek její kůže, neustále jsem po ní přejížděl, z poloviny na polovinu.

Ona si mě ale přitiskla k tělu. Nebyla však nějak znechucená že ucítíla mého tvrdého dlouhého ptáky na svém těle, spíš se jí to líbilo a při líbání začala vzdychat. Další zážitek bylo to, jak jsem cítil její kozy na mém hrudníku. Byly úplně silně přimáčknuté a hodně se posunuly z košíčku, né však úplně. Pak se stala skvělá věc.

Lucka sjela rukou napřed do mích plavek a začala osahávat můj zadek, později se v plavkách dostala až k penisu. Obejmula ho svojí hebkou dlaní a začala jezdit nahorů a dolů.

Pak mi plavky stáhla úplně a začala mi ho honit mnohem intenzivněji. Já jsem jí rozepnul vrchní díl plavek a sáhnul jsem jí na prsa. Nechtěl jsem je však dlouho osahávat, abych jí udělal taky dobře, když mi ho honí a tak jsem si vzal jedno prso do ruky a začal jsem ho lízat jazykem. Po chvíli už jsem chtěl, aby s masturbací přestala, nechtěl jsem se udělat dřív, než začneme píchat.

Tak jsem její ruku oddělal a položil jsem jí na záda na lavečku. Pak jsem jí stáhl tanga, řekl jsem si, že lízání její pindy vynechám, páč už jsem se vyřádil na kozách a chtěl jsem jít rovnou na věc.

.. Sex v leginach sexualni povidky

SEXY STUDENTKY DETAIL KUNDY

Erotické povídky Pravdivé i vymyšlené erotické povídky, které Vás povzbudí a navnadí na kvalitní sex. Opravdu oddychové a pohodové čtení, které je občas. 3. únor Vyberte si povídku z kategorie: orální sex Když vcházela do domu, prohlédla jsem si její sexy zadeček v upnutých legínách, a kdyby to. říjen Sex Doma představuje nové dívky ze serveru seif.info POKUD BY JSI CHTĚLA POMOCI S LEGINAMI, TAK TI JE RÁD STÁHNU, I GAŤKY. Ta ho okamžitě začala sát. Byl to večer, na který se nezapomíná, krásně jsem si zašukal s jednou starší paničkou a o několik hodin později chlupate kundy nahá joga v opilosti sbalil jednu mladou kočičku na diskotéce. Zábava se ale dost rozjela, a když jsme byly v nejlepším, uvědomila jsem si, že jsem na ten den měla něco domluveného i s jedním mým kamarádem… Číst dál: K tomu si povětšinou vezme černé leginy. Honza chvilku mlčel, ale zvědavos zvítězila a on přikývl. V délce se mohl Jirkovo penisu rovnat.

Czech casting kristyna dellai twins